Contact

 

Adresgegevens

LHV Bureau Noord-Nederland

Dokter Klinkertweg 16 (2e verdieping)
8025 BS Zwolle 

T (085)  048 01 01
E noord-nederland@lhv.nl
I http://groningen.lhv.nl

Het bureau heeft als regionale vertegenwoordiger van de LHV de primaire taak om de besturen van Groningen, Friesland, Drenthe en Zwolle/Flevo/Vechtdal bij bestuurlijke activiteiten te ondersteunen. Belangenbehartiging in de meest brede zin van het woord staat daarbij centraal, waaronder overleg voeren met zorgverzekeraars (Zilveren Kruis, Menzis en DFZ).

Naast reguliere secretariële ondersteuning wordt beleidsmatige ondersteuning geboden op diverse dossiers.

Medewerkers LHV-bureau Noord-Nederland


Erik Dijkstra, regiocoördinator
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
e.dijkstra@lhv.nl(link stuurt een e-mail) 


Peter Izeboud, beleidsmedewerker
Werkdagen: maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdagochtend
p.izeboud@lhv.nl(link stuurt een e-mail)


Nirky Postema, beleidsmedewerker
Werkdagen: dinsdagochtend, woensdag, donderdag
n.postema@lhv.nl(link stuurt een e-mail)


Neneh Blömer, junior beleidsmedewerker
Werkdagen; maandag, dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
n.blomer@lhv.nl(link stuurt een e-mail)


Heidi van der Ploeg, regiosecretaresse
Werkdagen: maandag, dinsdag, donderdag
h.vd.ploeg@lhv.nl(link stuurt een e-mail)


Heleen Smit, regiosecretaresse
Werkdagen: dinsdag, woensdag, donderdag (t/m 15:00 uur)
h.smit@lhv.nl(link stuurt een e-mail)